Agnes Bull Angel

Tuhle potetovanou krásku nemáte šanci přehlédnout. Miluje barevné vlasy, kérky, piercing a ve zdobení svého sexy těla pokračuje s radostí dál. Jaká vlastně ve skutečnosti je?

1. Pověz našim čtenářům, kdo jsi a kde Tě můžeme potkat?

Ahoj, jsem Agnes. Mám dvě tváře. První se chce neustále ukazovat, předvádět a být jiná. Vypovídá o tom i má stránka. Druhá je obyčejná holka z malého města, technicky zaměřená. Pracovala jsem například ve fabrice jako seřizovač, což je spíš mužská práce. Potkat mě můžete hlavně v tattoo sféře a snažím se dostat do BDSM a různých zajímavých společenství.

2. Líbí se mi Tvůj styl! Jaké bylo Tvé první tetování? A budeš ještě pokračovat?

Mé první tetování byl, v necelých 18 letech, můj kocour. Hodně jsem si to tehdy zamilovala. Na jednu stranu se v tom schovávám a na druhou naopak ukazuji. Rozhodně nekončím, chci se nechat potetovat z 90% určitě.

3. Jsi v tuto chvíli šťastná?

Ano, jsem šťastná. Jen občas mě štve, když se neposouvám dále. A vždycky šťastná chci být, ať se děje cokoli. Je to jen v hlavě.

Agnes Bull Angel

4. Čeho chceš v roce 2018 dosáhnout?

Nemám žádný určitý cíl. Rozhodně chci zůstat tím, kým jsem. A co mi vítr přinese, do toho se pustím.

5. Jaký módní styl máš nejraději?

Mám ráda ležérní oblečení, ale i extrémní věci. Miluji alternativní módu, barevné vlasy, ale vše, aby bylo vždy sehrané a vkusné. Nic křiklavého. Jsem sama o sobě výrazná, tak se to nemusí přehánět.

Agnes Bull Angel

6. Jakou posloucháš hudbu?

Poslouchám od všeho něco. Jsem pro extrémní styl hudby, odnože punku, ale i klasika. Třeba Lana del Rey je moje srdcovka. Hlavně, když hudba ladí mému uchu.

7. Co si myslíš o předsudcích lidí?

Nesnáším předsudky. Bohužel jsou všude a denně. Setkávám se s nimi stále, a to nemusí být zrovna o mně. Lidé jsou moc pokrytečtí. Mělo by se to změnit a být mezi společností více tolerance a soucitu nebo svobody. To je přeci to, co chce každý, tak ji dejme i ostatním. Na mě si stěžují jen lidé, co mě neznají. Jinak mě lidé milují, ač si to třeba sama neuvědomuji.

Agnes Bull Angel

8. Doporuč nám nějakou zajímavou akci, kam se letos chystáš.

Chystám se na hodně akcí, ale nevím, jak mi to časově vyjde. Určitě však chci na festival extrémní hudby Obscene Extreme. Je to nejvíc friendly festival. Žádné násilí, mnoho kultur, národností, a nejvíc tvrdá muzika. Není to pro každého, ale ta atmosféra je nejvíc!

9. Jaké je Tvé životní motto ?

Mám jich více. Člověk by se měl posouvat, ač je třeba na stereotyp, tak aspoň něčím, aby neotravoval život ostatním, když se něco málo změní. O pomoc nikdy není nouze, takže pomáhat jak jen to jde, i když sám pomoc potřebuješ. Jsou ale lidé, věci, zvířata, kde je to potřeba více. A hlavně vždy dělat vše, jak TY cítíš, ne jak ostatní mluví!

Agnes Bull Angel fotí pro charitativní kalendář

Agnes sledujte na Agnes Bull Angel

Moje pocity o Agnes v jedné větě:

Nepřehlédnutelná žena, z které při každém setkání cítím vyrovnanost a klid. Srdce, to má na tom správném místě!

Foto: archiv Agnes Bull Angel
Rozhovor by Suzi Troyer