Viki fotí charitativní kalendář pro psy

Altlovers není jen o alternativním světě jako takovém, ale i o pomoci. Ukazujeme, že je nepodstatná vizáž nebo sexuální orientace, ale důležitou součástí osobnosti jsou činy každého z nás! Proto jsme se jednoho dne potkali a nafotili alternativní kalednář na pomoc útulku, který vyberete vy sami svým hlasováním. My si konkrétní útulek či domov pro psy samozřejmě ověříme. Chceme pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba!

Tinka fotí charitativní kalendář pro psy

Abychom mohli co nejvíce pomoci, vstoupili jsme do projektu Startovac.cz . Je to crowdfundingový program, kdy lidé nebo společnosti přispívají finanční částkou na daný projekt a za konkrétní sumu dostanou konkrétní odměnu. Každý projekt si nastaví cílovou částku a termín splnění. Pokud částka není vybrána v tomto limitu, veškeré příspěvky se každému, kdo projekt finančně podpořili, vracejí.

Suanne von Troyer fotí charitativní kalendář pro psy

Zapojili jsme se do tohoto programu také a věříme, že v třiceti dnech cílovou částku vybereme. Můžete pomoci také! Podpora může být finanční, ale také sdílení a informování přátel o projektu nám velmi pomůže. Za každou takovou reakci budeme vemi rádi a vám to přinese minimálně dobrý pocit z toho, že tvoříte dobro.

Podpoříte-li nás finančně, čeká vás dárek! Podpoříte-li nás sdílením, máte od nás velké díky s polibkem!

Nikol Kalašová fotí charitativní kalendář pro psy

Přecejen vám malinko z kalendáře odtajníme a fotografie, které vidíte v tomto článku jsou ty, které budou zdobit i samotný kalnedář! Ostatní ukážeme třeba zase příště ..

Projekt podpoříte zde: Charitativní kalendář pro psy

Foto: Konstantin Zhdanov pro Altlovers