Daisy Lee v outfitu od Barbry Binks
Daisy Lee v outfitu od Barbry Binks

Hledáte originální módu, kterou nebude mít nikdo jiný? Máte rádi výrazné barvy, třpytky, malůvky? Tak potom vám doporučím prostudovat tvorbu jedinečné módní návrhářky Barbry Binks. Tato výrazná žena žije v Praze a většinu svého času tráví ve vlastním salonu, který si postupně přivedla k obrazu svému. Když jsem u ní byla, připadala jsem si jako v pohádce!

Barbra Binks salon
Barbra ke své tvorbě využívá především tyl různých vzorů a barev. Dále krajky, kamínky, lesklé látky a nebojí se kombinovat (pro některé) nekombinovatelné barvy. Jsou ovšem i materiály, kterým se brání. Je to kůže, kožešina, vlna a peří.
Barbra Binks salon
Kde vlastně bere inspiraci? Přece jen její kolekce není žádný mainstream.  “Beru ji všude okolo sebe a hlavně v mojí bláznivé hlavě! Největší inspirací je pro mě ale samotná klientka. Řekne mi představu a já se s ní chvíli bavím, trochu poznám jaká je a následně se snažím vymyslet něco tak, aby to přesně odpovídalo právě jí. Pro kamarádky nebo známé je to jednodušší, protože už toho člověka trochu znám. Vizi mám v hlavě vždy okamžitě, ale až když předávám hotový model, je to vidět.”
Barbra Binks salon
Na jaké modely Barbra vzpomíná nejraději? “Ráda vzpomínám na všechny modely, ale především na svatební šaty, které vykouzlily slzy a úsměvy na tvářích budoucích nevěst.”
Barbra Binks salon
Známe to všichni. Někdy u nás každého nastanou chvíle, kdy máme chuť seknout s projektem či prací, kterou právě tvoříme. Jinak tomu není ani u Barbry. “Ten pocit, že s tím chci seknout, mám každou chvíli,” směje se Barbra. Nakonec to ale stejně neudělá a zůstává u svého snu a tvoří dál.
Barbra Binks fashion
Barbra Binks fashion
Barbra Binks fashion

Outfity této nespoutané návrhářky nosí již i nejedna známá tvář. Mezi velké oblíbenkyně její tvorby patří zpěvačka Sharlota nebo herečka z filmů pro dospělé Daisy Lee. I my jsme měli tu čest s Barbrou spolupracovat a propůjčila nám její módu k nafocení Alt kalendáře 2019.

Barbra Binks fotí ve vlastním outfitu pro charitativní kalendář
Barbra Binks fotí ve vlastním outfitu pro charitativní kalendář

Facebook: Barbra Binks
Instagram: Barbra Binks

Foto: Barbra Binks
Text: Suanne