Nová módní kolekce Můra

Módní návrhář Michal Marek představí 8. 11. 2018 v design boutique hotelu NYX v Panské ulici v Praze svou tématickou kolekci nazvanou Můra. Hlavní tváří kolekce se pro tentokrát stal androgynní model TOM DIAMOND. Michal je tak prvním českým návrhářem, který využil tento potenciál pro prezentaci své kolekce, tím to však nekončí!

Na mole neuvidíme modelky tak, jak jsme zvyklí je vídat. Tato kolekce je příběh o zrodu můry, ať už živočicha nebo zlého snu.

„Dlouho mě pronásledovaly noční můry, nechtěl jsem ani spát. Únava mě však nakonec dohnala k tomu, že jsem usnul na sedačce ve svém ateliéru, i zde se však můra vloudila do mého snu. Po probuzení jsem cítil dunění hlavy a slabost celého těla, nemohl jsem se pohnout ani vstát. V ten moment to přišlo. Úplně čistě jsem viděl celou kolekci včetně hudby, choreografie, barevností (černá, lahvově zelená a smetanová) a doplňků kolekce,“ prozradil nekonvenční návrhář Michal Marek.

Nová módní kolekce Můra

Návrhář touto kolekcí poukazuje na to, že neexistuje pouze líbivá tvář našich životů a
našeho světa. Svět, život, pocity ani móda nejsou jen černobílé. Speciálně pro tuto akci byla vytvořena autorská hudba, která vychází z úzkého propojení mezi DJ a návrhářem.

„Hudba, kterou M2o na základě našich rozhovorů sám vytvořil a složil, mě absolutně  nadchla. Vyjádřil v ní zcela konkrétně mé pocity. Totéž mohu říci i o náladě kampaňových fotografií, které jsou dílem fotografa Anatole Torbina,“ neskrývá své nadšení návrhář.

Během večera živě vystoupí i druhá česká Superstar 2018 Eliška Rusková, které se Michal stará o image. Večerem provede herečka a moderátorka Miluše Bittnerová, pro kterou návrhář vytvoří model přímo pro tuto událost.
Módní přehlídka bude probíhat zcela atypicky na historickém točitém mramorovém schodišti secesního hotelu NYX. Modelky budou scházet z nejvyššího patra směrem dolů, k tomu bude vytvořena i unikátní choreografie. Sezení pro hosty bude rozmístěno ve všech šesti patrech hotelu.

Večer bude pokračovat v zastřešeném atriu hotelu, kde bude party, pop up store návrháře a prezentace partnerů. V těchto prostorách bude vyčleněn VIP prostor.

Návrhář Michal Marek

Tom of Finland organic vodka, jejíž je Michal tváří pro český trh, připraví speciální mixy, které budou podávány jako welcome drink. Na hosty čeká i drobné občerství a tombola.

Vstupenky zakoupíte zde: Představení nové módní kolekce Michala Marka

Foto: Anatoly Torbin, Michal Marek