Nikol Kalašová fotí pro alternativní kalendář

Zapomeneme na minulost, protože se soustředíme na přítomnost. Proč píši tuto větu? Protože nepláčeme nad tím, že nám něco v minulých dnech nevyšlo, ale radujeme se z toho, že se aktuálně povedlo něco jiného! Alternativní kalendář, který pomůže vámi vybranému útulku či psímu domovu, jde do světa!

St.Ulik fotí pro alternativní kalendář

Kalendář je nafocený, finální fotky vybrané. Zbývá ho už jen vytisknout a ukázat veřejnosti. Stejně jako loni, tak i letos nám kalendář graficky upravují a tisknou v brněnské firmě ARTAX, a.s., která se zároveň stala partnerem projektu.

Laylla Riel fotí pro alternativní kalendář

Možná už jste také zaznamenali, že se o našem projektu píše v oblíbeném časopise Tetování magazín, který se stal mediálním partnerem projektu. V případě, že časopis ještě nemáte doma, koupíte jej téměř na každé trafice v celé ČR. Ovšem pouze do konce září, tak si pospěšte!

Ilona Munzar fotí pro alternativní kalendář

Mezi hlavní partnery projektu patří Amores Perros – VÝCVIK PSŮ BRNO.cz. Školitel Libor, který je ve výcviku psů profesionál, vám ukáže triky, jak si se svým čtyřnohým miláčkem rozumět.

Palienka fotí pro alternativní kalendář

Dalším klíčovým partnerem je módní návrhářka Barbra Binks nebo realitní společnost GOproperty Real Estate.
Zlatý partner
je Adam Lang.

Paula Wels fotí pro alternativní kalendář

A kde můžete samotný originální kalendář získat? Již v pátek 14. 9. na Fetish bazaru v Praze nebo následující den 15. 9. na T-Dance Party také v Praze.

Nemůžete se zúčastnit těchto akcí, ale máte zájem o kalendář? Informujte se na e-mailu info@altlovers.cz . Kontaktujte nás na tomto e-mailu i v případě, že chcete projekt více podpořit nebo se stát partnerem.
Všechny fotografie, které najdete v kalendáři, si prohlédněte v galerii níže. Líbí se vám?

Foto: Konstantin Zhdanov pro Altlovers