PODPOŘ ÚTULEK

  • Zakoupením trička Harmony s půvabnou modelkou Suanne von Troyer podpoříte útulek Azyl Dej pac! z.s.  V ceně jsou započteny náklady na tisk a výrobu, zbylá částka jde na pomoc pejskům.  Tričko si můžete objednat do konce roku 2021 a na začátku roku 2022 předáme finanční dar útulku. Dodací lhůta po ČR je tři týdny. Každé triko jde do výroby po přijaté objednávce, proto vás moc prosíme o trpělivost. Zasíláme i do zahraničí, ovšem dodací lhůta může být delší a poštovné dražší. Pomáhat nás baví a děkujeme, že do toho jdete s námi! 
    Foto ilustrativní.
  • Zakoupením trička Love s nádhernou modelkou Xinéf podpoříte útulek Azyl Dej pac! z.s.  V ceně jsou započteny náklady na tisk a výrobu, zbylá částka jde na pomoc pejskům.  Tričko si můžete objednat do konce roku 2021 a na začátku roku 2022 předáme finanční dar útulku. Dodací lhůta po ČR je tři týdny. Každé triko jde do výroby po přijaté objednávce, proto vás moc prosíme o trpělivost. Zasíláme i do zahraničí, ovšem dodací lhůta může být delší a poštovné dražší. Pomáhat nás baví a děkujeme, že do toho jdete s námi! 
    Foto ilustrativní.
  • Zakoupením trička Freedom s okouzlující modelkou Tristis podpoříte útulek Azyl Dej pac! z.s.  V ceně jsou započteny náklady na tisk a výrobu, zbylá částka jde na pomoc pejskům.  Tričko si můžete objednat do konce roku 2021 a na začátku roku 2022 předáme finanční dar útulku. Dodací lhůta po ČR je tři týdny. Každé triko jde do výroby po přijaté objednávce, proto vás moc prosíme o trpělivost. Zasíláme i do zahraničí, ovšem dodací lhůta může být delší a poštovné dražší. Pomáhat nás baví a děkujeme, že do toho jdete s námi!  Foto ilustrativní.

Přejít nahoru